Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Balık Ağı

Görüntü Kutu Liste
Sırala
Ekran her sayfa
210/12,125 mm,55 göz,Beyaz,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/2,17 mm,35 göz,Beyaz,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/2,17 mm,50 göz,Portakal,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/2,18 mm,35 göz,Portakal,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/2,18 mm,40 göz,Portakal,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/2,19 mm,35 göz,Beyaz,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/2,19 mm,35 göz,Portakal,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/2,20 mm,35 göz,Portakal,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/4,110 mm,55 göz,Beyaz,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/4,110 mm,55 göz,Portakal,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/4,125 mm,55 göz,Beyaz,Ağ,Klasik,180 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi
210/6,100 mm,55 göz,Beyaz,Ağ,Klasik,200 metre,Düğümlü,Yerli,01 resmi

Çeşit Mensucat balık ağı fiyatları sitemizde güncel olarak yayınlanmakta, kampanyalar ve özel indirimlerle online hemen satın alın. 1962 Senesinde Mümtaz Özbilen tarafından kurulan sektörünün ilk yerli balık ağı imalatı yapan fabrikası. 

Balıkçılığın en önemli detaylarından biri olan balık ağı, seçiminde de dikkat edilmesi gereken bir araç olarak yer almaktadır. Balık avlama başarısını önemli ölçüde etkileyen balık ağları seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar yer almakta ve bu durumlar göz önünde bulundurularak tercih edilen ağlar sayesinde çok daha verimli bir av gerçekleştirilmektedir. Farklı pek çok çeşidi yer alan balık ağları farklı renk ve özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Çoğunlukla bu ağlar, avlanılacak olan balığın türüne göre belirlenmektedir.

Genellikle kefal balığının avlanılmasında kullanılan balık ağları derin sularda kullanılmaktadır. Bu avlanmanın temel prensibi ise iki sandal karşılıklı olarak konumlanır ve ortalarında kalan bölgedeki balıkların üzerine balık ağı atılmaktadır. Bu noktada avlanma başarısını etkileyen bir diğer durum ise balık avının yapıldığı alandır. Uygun su derinliğine ve balık çeşidine sahip olan alanlarda biraz da tecrübe yardımıyla başarılı bir avlanma gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen şekilde kullanılan serpme ağ modelleri kullanımı konusunda dikkatli olunmakta ve ağ seçiminde de kaliteli hammaddeden üretilen ürünler tercih edilmelidir.  

 

Balık Ağı Türleri

Kullanım amaçları ve sahip oldukları özelliklere göre farklı balık ağı türleri yer almaktadır. Bunlar;

  •          Deniz balıkçılığı ağları
  •          Serpme ağlar
  •          Misina ağları
  •          Kalkan balık ağları

Belirtilen farklı balık ağı türlerinden en çok tercih edileni ise serpme ağlardır ve piyasada farklı modellere göre yer almaktadır. Piyasanın en iyi balık ağı modellerine www.cesit.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

balik-agi

 

Balık Ağı Modellerinden Serpme Ağ

Günümüzde balık avında en çok tercih edilen balık ağı modelleri arasında serpme ağlar genel olarak naylon ipliğinden üretilmiştir. Kolay kolay eskimeyen serpme ağmodelleri ile uzun yıllar balık avı yapılabilmekte olup bu ürünlerin kullanımı da avantajlıdır. Piyasada yer alan ve çoğunlukla tercih edilen serpme ağ modelleri incelendiğinde 15 – 18 mm oranında 6 – 7 numaralı ipliklerle örüldüğü görülmektedir.

Bunun yanında büzmeli serpme ağ modeli de yer almakta ve bu ürün ise 6 numaralı iplikle 16 mm göz açıklığında örülmektedir. Bu serpme ağ modelinin en önemli özelliği ise iki parça şeklinde örülmesi ve sonrasında birleştirilmesidir.

 

Balık Ağı Fiyatları

Balık Ağı Fiyatları, balık tutkunları tarafından merak edilen bir konudur. Özellikle balık tutmayı seven kullanıcılar için en pratik aletlerden biri olan ağlar, çok sayıda alternatife sahiptir. Bu seçenekler birçok farklı model barındırmaktadır. Bu balık ağı modelleri sayesinde en özel balık tutma tekniklerini uygulayabilirsiniz. Profesyonel balık ağı ile normal balık ağı modelleri arasında fiyat farklılıkları görülmektedir. Özellikle Büyük boyutlardaki ağ modelleri diğerlerine kıyasla daha yüksek fiyatlara sahiptir. Bununla birlikte ağlarda kullanılan malzeme ve göz sayısı gibi özellikler de fiyatlar konusunda belirleyicidir. Bu açıdan balık ağı fiyatı seçenekleri arasından en kaliteli ve uygun fiyatlı balık ağı ürünlerini firmamızda bulabilirsiniz. Balık tutma hedefinize ve ihtiyacınıza uygun hangi ağı satın alacağınıza karar verdiyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alınacak ağ modelini belirledikten sonra birbirinden farklı ağ modellerini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun ağ modelini bulabilirsiniz. Ayrıca diğer kategorilerimizi inceleyerek balık ağı ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz. Firmamızdaki kampanyalarımızdan yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz ağ modellerine sahip olabilirsiniz.

 

Çeşit Mensucat Balık Ağı Avantajları

Çeşit mensucat balık ağı avantajları saymakla bitmez, balık tutmayı seven kullanıcılar tarafından çok sık kullanılan ağlar oldukça pratiktir ve birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlarından en önemlisi tek bir işlemle birçok balığı yakalıyor olmasıdır. Diğer bir avantajı ise güçlü iplik dişine sahip olmadır. Bu nedenle ağdaki iplerin yırtılması veya hasar görmesi söz konusu değildir. Firmamızdaki ağlarımız elle kolayca düzeltilebilmektedir. Ayrıca ipleri keskin olmadığı için eli kesme durumu da söz konusu değildir. Çeşit mensucatta fiyatlar uygun olduğu için her bütçeye hitap etmektedir. Bu durum da kullanıcılar açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Ürünlerimiz tüm su ve deniz alanları için uygundur. Ayrıca tehlikeli durumlara karşı da dayanıklıdır. Balık ağlarımızı kullanmak için deneyimli olmaya gerek yoktur. Herkesin kolayca kullanabileceği özellikte üretilmiştir. Çeşit mensucat balık ağları güvenilir ve kaliteli yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Ürünlerimiz hem kalitesi hem de sağlıklı oluşu nedeniyle kulanım açısından da güvenilirdir. Sizlere sunulmadan önce sağlık ve kalite açısından ayrı ayrı onaya girmiştir. Alınan onay ile sizlere sunulmuştur. Bu nedene balık ağı ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

 

Filtrele:

Hepsini temizle