Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Balıkçılık Malzemeleri Üreten Firmalar

Balık ağı fabrikaları ülkemizde oldukça fazla bulunan fabrikalardandır. Balık ağı türleri genel olarak balık türüne göre değişir. Balık tutmada en etkili sonuç almaya yarayan balık ağları, artık tüm balıkçılarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Balık avlamada kullanılan gerek tekne, gerekse gemi güvertelerinde mutlaka bir balık ağı bulunabilmektedir. Her balık çeşidi için farklı balık ağı çeşitleri kullanılmaktadır. Balık ağı kullanırken bunların kendi içerisinde çeşitli özellikleri de bulunmaktadır. Gerek gözenek açıklığı, gerekse boy ve en genişliği olarak her balık türüne göre bu değerler değişmektedir.

Artık her balık avcılığında kullanılması zorunlu olan balıkçılık malzemeleri hem sağlıklı hem de elverişli bir balıkçılığa da ortam hazırlamaktadır. Bu balık ağlarının ise bazı çeşitleri vardır. Balıkçılık malzemeleri üreten firmalar arasından seçim yaparken kaliteli firmalar olmasına özen göstermelisiniz. Firmamız balıkçılık malzemeleri üretiminde öncü firmalardan bir tanesidir. Firmamızda ürettiğimiz tüm balıkçılık malzemeleri son kalitede hammaddelerden üretilen ürünlerdir.

 

KALİTELİ BALIK AVLAMA MALZEMELERİ

Ağ, motor, iplik derken balık avlama da pek çok gerekli olan malzeme artık her yerde kolaylıkla bulunabildiği gibi de kullanılmaktadır. Balıkçılık malzemeleri üreten firmalar hakkında çok daha fazla bilgi almak ve tüm balık avlarınızda daha elverişli bir sonuç almak için çeşitli firmalardan araştırmalar yapabilirsiniz. Türkiye üzerinde balık avlama ve teknikleri çok gelişmiştir. Her balık türüne ait bir avlama tekniği varken balık kültüründe gelişmemek elde değil. Yeryüzü şekillerinin de katmış olduğu yoğun deniz kıyıları olmasıyla da balık günümüzde kendine önemli bir düzeyde yer bulmaktadır. Firmamız ülkemizde en fazla balık ağı üreten firmalardan bir tanesidir.

Balık ağı ve diğer tüm balıkçılık malzemelerini üreten firmamız balıkçılık malzemeleri üreten firmalar arasında en çok üretimle birinci sıradadır. Balık ve balık avlama geçmişten günümüze önemli bir kesime hitap edip, 4 tarafının denizlerle çevrili olmasıyla beraber balık avlamada kullanılan balık ağları çok önemli bir düzeydedir. Ne kadar suyun altındaki canlıyı yakalayıp da hemen dışarı çıkarılsa da oldukça önem taşıyan bu balık ağlarının balıklara zarar verme olanağı da yüksektir.

Piyasada bulunan bazı dolandırıcılar balık ağlarının maddelerine kimyasal karıştırarak hem kalitesiz ürünler hem de insan vücuduna zarar verecek şekilde ağlar yapılmaktadır. Naylon iplikler kalitesiz ve ciddi anlamda kimyasal olan maddeler kullanarak yapılmaktadır.

 

 Hızlı İletişim : 0212 426 71 71 

Yorum yazınız