Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Balık Ağı İmalatçıları

Balık ağı imalatçıları olarak ülkemizin her noktasına balık ağı satışı gerçekleştirmekteyiz. Büyük av gemileri balık avlamada oldukça sik bir biçimde bu ağlardan kullanmaktadırlar. Her balığın ağırlığı ve türü değiştiğinden dolayı filelerin çeşitleri de değişmektedir. Bu nedenle her balık türüne ayrı fileler de kullanılabilir. Özellikle büyük balıklar için kullanılan fileler değişkenlik göstermektelerdir. Balık ağı almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Deniz içerisinde kullanıldığından dolayı balık ağları fazla tuzlu suya maruz kaldıklarında zaman içerisinde kolayca aşınabilirler. Bu aşınma kaliteli ve mukavemetli ipliklerden üretilen filelerde daha gecikmeli yaşanmaktadır.

 

Kaliteli Balık Ağı Seçimi

Balık ağı imalatçıları arasında ton olarak firmamız lider konumdadır. İthal ve kaliteli hammaddeler ile üretilen balık ağlarımız uzun vadeli kullanım imkanı sunmakta ve herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Her balığın ağırlığı ve türü değiştiğinden dolayı filelerin çeşitleri de değişmektedir. Bu nedenle her balık türüne ayrı fileler de kullanılabilir. Özellikle büyük balıklar için kullanılan balık ağları değişkenlik göstermektedir. Hangi balık ağını seçeceğinizi belirlemek için balık avladığınız alanın özelliklerini, o alandaki balıkların özelliklerini ve daha birçok özelliği göz önünde bulundurmalısınız. Sonuç olarak kullanmanız gereken en doğru balık ağını kolaylıkla edinebilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalar ile kaliteli balık ağları gayet kolay bir biçimde bulabilirsiniz fakat iyi bir inceleme yapmanız gerekmektedir. Balık ağları istediğiniz ölçülerde sipariş verilebilir. Bu nedenle öncelikle hangi uzunlukta balık ağı edinmek istediğinize karar vermeli daha sonrasında bir fiyat bilgisi arayışına girmelisiniz. Dayanıklı balık ağları kötü hava şartlarında da kolay kolay hasar almamaktadırlar. Kötü hava şartlarında tuzlu su eklendiğinde bu durum daha da can sıkıcı olabilir. Fakat güvenilir bir firmadan ağ ediniyorsanız uzun yıllar kullanım garantisini de alabilirsiniz. Balık ağı fiyatları firmadan firmaya göre değişse de genel piyasa fiyatları ortalama olarak aynıdır. Firmamızın fiyat politikası bütçe dostudur. Balık ağı imalatçıları hususunda seçim yaparken dikkat etmelisiniz.

Balık ağlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilir, fiyat bilgisi ve benzeri bilgileri alabilir, bunun yanı sıra web sitemiz üzerinden de araştırmalar yapabilirsiniz.

 

Hızlı İletişim : 0212 426 71 71 

Yorum yazınız