Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Kaliteli Balık Ağı Üretimi

Balık ağları uzun yıllardır ülkemizde balıkçılık ile geçinen balıkçılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hazır alınan balık ağlarının yanı sıra el yapımı balık ağları da balıkçılık için oldukça önemli akipmanlardandır. Kaliteli balık ağı konusunda da seçim balıkçılara kalmaktadır. Balık avında kullanılmakta olan birçok ağ çeşidi mevcuttur. Genellikle her sene Eylül ayında kalkan av yasağı, beraberinde bol ve bereketli avlar da getirmektedir. Çok daha sıkı bir şekilde avcılık denetimi yapıldığı sürece her yıl daha çok balık avlanılabilmekte, daha verimli avlar ortaya çıkabilmektedir.

 

Kaliteli Balık Ağı Üretimi Çeşit Mensucat

 

Kaliteli balık ağı, bulunması zor ancak uzun ömürlü ekipmanlardır. Güvenilir markaların ürettiği ve piyasaya sürdüğü bu ağlar, balıkçıların işini iyi derecede kolaylaştırmaktadır. Örneğin ülkemizde en çok tüketilen ve sevilen balıklardan biri olan hamsiyi avlamak için kullanılan hamsi ağı, sık aralıkları sayesinde ince olan hamsilerin kaçmasını önlemekte ve yüksek mukavemetli ipliklerden üretilmesi nedeniyle oldukça verimli avlanmayı sağlamaktadır.

 

Balık ağı fiyatları bu nedenle sıkça araştırılmaktadır. Özellikle trol balıkçılığı ve tekne balıkçılığı sektörlerinde sıklıkla kullanılan balık ağları, küçük teknelerde kullanılabildiği gibi dev yük gemileri ve av gemilerinde de kullanılmaktadır. Kaliteli balık ağı konusunda bizimle iletişime geçerek özenle üretilen ağlara sahip olabilirsiniz.

 Balık Ağı - Fish Nets Turkey

 

 

 

Yorum yazınız