Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Balık Ağı Nerede Satılır?

Balık avlamak amacı ile kullanılan balık ağlarının çeşitli versiyonları bulunmaktadır. Geçmişte uygulanan ilkel yöntemlerin yerini alan balık ağları konusunda ülkemiz ivme kat etmiştir. Sizlerin balıkçılıktan elde edeceği başarının artırılması, hem hobi hem de ticari amaçlar ile yapacağınız faaliyetlerin desteklenmesi amacı ile firmamız tarafından mukavemetli ürünlerin satışı yapılmaktadır. Balık ağı nerede satılır? Diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Avlamak isteyeceğiniz balık türüne uygun, düğümlü, düğümsüz, fanyalı, fanyasız pek çok ağ alternatifi ile firmamız sektörde öncü konumda yer almaktadır. Balık ağlarının tarihi incelendiğinde cumhuriyet döneminde ülkemizin hızlı bir yükselme yaşadığı görülmektedir. Üretim imkanları, teknolojinin bu sektöre entegre olması ve ham maddeye ulaşım ile birlikte sektör ilerlemiştir.

Balıkçılık faaliyetleri için balık ağı nerede satılır? Firmamız yüksek kaliteli ve hızlı çözümler sunan ağları ayağınıza getiriyor. Özellikle hem kıyı hem de tekne balıkçılığında kullanabileceğiniz bu ağlar birbirinden farklı özellikler ile donatılıyor. Balık ağlarında poliamid ya da yüksek mukavemetli iplik adını alan ipliklerle üretim yapılıyor. Fabrikamız seri şekilde ağların imalatını sağlarken aynı zamanda uygun balık türlerini avlamanıza da yardımcı oluyor. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından belirlenen zaman dilimlerinde avcılık yapabilmeniz için tasarlanan bu ağlarda balıkların hem fiziksel özellikleri değerlendiriliyor hem de ağa takılma, yaşadığı su derinliği esas alınıyor. Örneğin sazan balıkları kolay yakalanmaları ile bilinen balıklar olmaları sebebi ile imal edilen ağlar da farklılık göstermektedir.

Balık ağı nerede satılır? Diye merak ediyorsanız sitemiz üzerinde yer alan birbirinden donanımlı modelleri tercih edebilirsiniz. İstavrit ağı, palamut ağı, hamsi ağı gibi farklı türlerde ağların yanı sıra iç sularımızda yapılacak olan balık avı faaliyetlerine de duyarlı ağları firmamızdan temin edebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğiniz firmamız UV katkılı ve farklı dış şartlardan etkilenmeden uzun ömürlü bir performans sergileyecek olan ürünlerin imalatını yapıyor. Sizler de bu ürünleri inceleyerek dilediğinizi satın alabilir ve balıkçılığa başlayabilirsiniz. Profesyonel ağlardan hobi amaçlı ağlara kadar dilediğiniz tüm modelleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Fiyat teklifi için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Hızlı İletişim : 0212 426 71 71 

Yorum yazınız