Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Balıkçılığın Gözdesi Balık Ağı

Balıkçılığın gözdesi balık ağı sektörün olmazsa olmaz ekipmanlarındandır. Balıkçılıkta en sık kullanılan ürün olmakla birlikte farklı çeşitlerde sunulmaktadır. Görünümleri de değişmekte olan bu ağlar ilgili yönetmeliğe uygun olarak üretilmektedir. Sezonu en verimli şekilde geçirmek isteyen üreticiler bu konuda en kaliteli seçeneklere yönelmektedir. Kaliteli balık ağları dayanıklı yapısı ile umulmadık bir anda yarı yolda bırakmazlar. Bununla birlikte balıkların kaçmadan kolaylıkla avlanılmasına imkan vermektedirler. Uzun süreli kullanımı ile maliyetini amorti etmektedirler. Firmamız tarafından üretilen ağlar kalitesi ile memnuniyetle tercih edilmektedirler. Balıkların cinsine göre sunmakta olduğumuz ürünler ile en verimli av sezonları geçirilmektedir.

 

Balık Ağı İmalatçıları

Balık ağı imalatçıları arasında öne çıkan firmalardan birisi olarak sıklıkla tercih edilmekteyiz. Bu durumda sunmakta olduğumuz ürünlerin kalitesi büyük rol oynamaktadır. En kaliteli poliamid maddelerini ithal ediyoruz. Bu sayede ürünlerimiz dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım sunuyor. En yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek sektördeki en faydalı üretimleri yapmak adına geliştirme ve araştırma çalışmaları yürütüyoruz. Farklı makineler ile üretimi yapılan ağlar balık türlerine göre çeşitlenmektedir. Üretmekte olduğumuz balıkçılığın gözdesi balık ağı modellerinde farklı göz büyüklükleri bu sebeple bulunmakta olup yönetmeliğe uygun olarak üretilmektedirler. Bu sayede ilgili balık türleri rahatlıkla yakalanabilmektedir. Maksimum ürünü mümkün olduğu kadar az bir emekle elde ederek enerjinizden ve vaktinizden tasarruf edebilirsiniz.

 

Balık Ağı Fiyatları

Balık ağları fiyatları firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan hammaddenin kalitesine göre değişen fiyatlar da bulunmaktadır. Bununla birlikte balık ağının örgü tipi, göz mesafesi ve sayısı da fiyat üzerinde belirleyici bir etkendir. Uzun ömürlü olması adına toplanma tekniği oldukça önemlidir. Fakat uzun ömürlü olmasındaki en büyük etken kuşkusuz dayanıklılığıdır. Germe ve çekme kuvvetlerine, güneşe, tuzlu veya tatlı suya karşı olan dayanıklılığı test edilmiş olmalıdır. Bununla birlikte üretiminde kullanılan teknolojiler ve iş gücü de fiyatta etkili olabilir. Balıkçılığın gözdesi balık ağı ile maksimum verimi alabilmek için ürünün özellikleri ayrıntılı olarak incelenmelidir. Siz de en kaliteli balık ağlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hızlı İletişim : 0212 426 71 71 

Yorum yazınız