Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Ara
Filtreler

Uygun Fiyatlı Balık Ağı

Balıkçılığın ticari anlamdaki büyük önemi, balık ticaretinin sağlanması adına kullanılan malzemeler bakımından da oldukça büyük önem arz eder. Geçmişten günümüze kadar gelen balık avlama malzemeleri, günümüz teknolojisi ve sanayide gelinen son notka dolayısıyla süreklilik içerisinde gelişerek günümüze ulaşmıştır.

Balıkçılığın hobiden çok ticari tarafını gerçekleştirirken kullanılan malzeme ve materyaller, balıkçılığın en doğru şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ülkemizde Karadeniz bölgesinde balıkçılık bölge bütünlüğüne yayılmış ve ülkemizin balık ihtiyacını karşılayacak düzeyde avlanmalar ile sezon sezon gerçekleştirilmektedir. Balıkçılıkta iki temel unsur olan tekne ve balık avlama malzemeleri, büyük miktarda balık avlama işlemlerinde oldukça önemlidir. Kullanılan balık ağı, balık yemi ve tüm diğer malzemelerin son kalitede olması, avlamanın hem daha kolay hem de daha güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Firma olarak, balık ağı üretiminde üst düzey fabrika ve altyapı malzemesi imkanlarına sahip olmakta ve uzun yıllardan beri ağ üretimi gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyatlı balık ağı üretimi gerçekleştirme hedefini takip ederek, ağ ve malzeme maliyetinizden kesip av karınızı en üst düzeyde tutmaya gayret etmekteyiz.

Her balık türü için ayrı kullanılan balık ağları kullanılacak alan, avlanacak balık miktarının tonu, dış etkenler ve daha birçok husus göz önünde bulundurulduğunda yüksek çeşitlilik içerisinde üretilmektedir. İstenilen ölçülerde, istenilen ağ arası açıklıkta veya kapalılıkta ve benzeri ayrıntılı hususlarda istediğiniz uygun fiyatlı balık ağı teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Tüm balık ağlarımız son kalitedir. En kaliteli ve kısa zamanda aşınmayan, uzun vadede her zaman kullanılacak türde balık ağı üretmekteyiz. Fabrikalarımızda aktif üretim devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımız da mevcuttur. Teslimat güvenli paketleme ile gerçekleştirilir ve hızlı teslimat imkanı vardır.

Balık ağı fiyatları

Balık ağı fiyatları sipariş vereceğiniz balık ağının ölçülerine ve çeşidine göre değişkenlik gösterir. Balık ağı fiyatları metre başına fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle öncelikle istediğiniz balık ağı türüne ve ölçülerine karar vermelisiniz, uygun fiyatlı balık ağı üretiminde öncü olan frmamızı tercih ederek, balık ticaretinde güvene ve kaliteye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 Hızlı İletişim : 0212 426 71 71 

Yorum yazınız