You have no items in your shopping cart.
Search
Filters

Hamsi Ağı

Yoğun olarak ülkemizin Karadeniz Bölgesi’nde yapılan tuzlu su balıkçılığı, her geçen yıl artan balıkçı sayısı ile ilerlemekte ve aynı zamanda en kaliteli ağların üretimine de sebep olmaktadır. Hamsi ağı gibi balık ağı, en iyi balıkçılık ve av imkanını sunarak sizlere kaliteli hizmetin anahtarını sunmaktadır.


Hamsi ağı kategorisinde en iyi hizmet veren firmalar ile çalışarak, kazancınızı en iyi şekilde sağlayabilir ve bilinçli avlanma sonucu kazandığınız para ile çok daha kaliteli ağlar satın alabilirsiniz.


Hamsi ağı, torik ağı, istavrit ağı gibi birçok balık ağı çeşidi bulunmaktadır. Bunun sebebi balıkların küçük veya büyük olması, ayrıca kendilerine has özellikleridir. Birçok balık ağı bulunması, doğada bulunan balık çeşitliliği ile doğru orantılıdır.

 

hamsi-agi

 

Hamsi Ağı Üretiminde Çeşit Mensucat

Özelikle günümüzde yapılan bilinçsiz ve yasadışı avlanmalar, balıkların soyunu tüketerek giderek azalmasına sebep olmakta ve bu sorun beraberinde birçok sorunu da getirmektedir. Balık ağı çeşitleri içinde Hamsi ağı, ağ aralıkları küçük olan ve hamsi avlamaya en uygun olan ağlardan biridir. En iyi avlanma imkanını sağlayan bu avlar, çeşidine ve balığa uygun şekilde seçilerek en verimli avlara imza atmanızı sağlayacaktır.


Genellikle her sene Eylül ayında kalkan av yasağı, beraberinde bol ve bereketli avlar da getirmektedir. Çok daha sıkı bir şekilde avcılık denetimi yapıldığı sürece her yıl daha çok balık avlanılabilmekte, daha verimli avlar ortaya çıkabilmektedir.
Her ne kadar yasadışı avlar yapılsa da oldukça balık avı yapılabiliyor. Bunun sebebi denizlerimizde bulunan bin bir çeşit balığın olmasıdır. Özellikle son yıllarda yapılan yasadışı avlara büyük cezalar kesilmekte, caydırıcı cezalar sayesinde yasadışı avlanma oranı azalmaktadır.


Hamsi Ağı Fiyatları 

Hamsi ağı fiyatları, üretildiği ipliklerin mukavemetine göre farklılık gösterebilmektedir. Yüksek mukavemetli ipliklerden üretilen hamsi ağları, çok dayanıklı olmakla birlikte bilinçli bir şekilde kullanıldığında oldukça uzun ömürlü olabilmektedirler.
Hamsi ağı, birçok ağ çeşidinin yanı sıra hamsi avlamaya daha elverişli bir ağ çeşididir. Hamsi balığının küçük olması ve çeşitli özelliklerine göre tasarlanan bu ağ, verimli avların oluşmasına ve denizin bütün zenginliklerinden en iyi şekilde faydalanmanıza olanak sağlayacaktır.

Güncel hamsi ağı fiyatları için lütfen bizimle iletişim kurunuz. Arkadaşlarımız size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

 

İlginizi çekebilir : Balık Ağı Fiyatları

Blog archive